Lietuviška kosmetika, pagaminta tik iš natūralių ingredientų

Tai šviežias oro gūsis lietuviškų dovanų, turizmo prekių ir kosmetikos rinkoje, bei visiškai naujas požiūris į kosmetiką ir Lietuvą apskritai. Vedami svarbiausių savo vertybių, bei rinkos poreikio inovacijoms būtent mūsų šalį reprezentuojančių produktų nišoje, nusprendėme sukurti tai, kas yra natūralu, kokybiška, praktiška ir artima. Galvodami apie reprezentacinį Lietuvos produktą, kėlėme sau daug įvairiausių klausimų, į kuriuos atsakymų sintezė privedė prie esminės išvados - Lietuva, tai šalis, kuria norisi didžiuotis. Tokie ir mūsų produktai, buteliuke sutalpinę būtent tą Lietuvą, kuri mažų mažiausiai verta pasididžiavimo. 

Didinga istorija, skambios pergalės, vienybė, charakteris - visos šios mūsų, kaip tautos, savybės, puikiai sutilpo į GIFT COSMETIC buteliukus. Bendradarbiaudami su aukščiausio lygio dermatologais-trichologais ir technologais sukūrėme kosmetiką, kuri ne tik atspindi svarbiausias mūsų savybes, bet ir pilnai atitinka aukštus kokybės standartus ir yra visiškai natūralios sudėties. Tai kosmetika, kuri verta pasididžiavimo. Kosmetika, kurią norisi dovanoti ir naudoti. 

Dėl savo natūralumo, mūsų produktai gali būti naudojami kasdien, o dabartinį mūsų asortimentą sudaro šios kosmetikos priemonės:


Kuo mūsų kosmetikos produktai išskirtiniai?

Kiekviena šių asmeninės higienos priemonių – universali, pasižyminti maloniu kvapu ir subalansuotomis veikliosiomis savybėmis, todėl priemonės puikiai atitinka net išrankiausio higienisto lūkesčius, bei yra tinkamos tiek rytinėms, tiek vakarinėms higienos procedūroms. 

Mūsų siūloma produkcijos universalumas ir praktiškumas yra priemonių panaudojimo įvairovė. Kosmetika tiks tiems, kurie pasigenda kokybės ir natūralumo savo kasdienėse higienos procedūrose, taip pat šie produktai visiškai atliepia verslo ar asmeninių dovanų poreikį. Siūlome jums neapkrauti savo artimųjų ir partnerių bereikalingais magnetukais, raktų pakabukais ir atvirukais, o padovanoti jiems tai, ką jie atsimins ir naudos bene kasdien. Tai kokybiška dovana, kurią norisi gauti. 

Siekdami tinkamo Lietuvos reprezentavimo pasaulyje, didelį dėmesį skiriame daug keliaujantiems - tiek asmeniniais, tiek verslo reikalais, todėl mūsų siūloma produkcija yra kelionėms pritaikytose pakuotėse. Verslo dovana, lauktuvės, ar asmeninis kelioninis kosmetikos rinkinys - GIFT COSMETIC sutelpa visos šios variacijos.

0
 .